SZKOLENIA DLA KAŻDEGO !

Dodane: Piątek, 20 Kwiecień, 2018  06:53

Opis oferty:

Firma Szkoleniowa SZADO SP. Z O.O. SP.K. oferuje szkolenia, dzięki którym możesz podnieść swoje kwalifikacje lub doszkolić pracowników firmy. Zajmujemy się szkoleniami osób fizycznych, jak i pracowników firmy.

Szkolenia należą do podstawowych narzędzi rozwoju zasobów ludzkich, które postrzegane są jako proces nabywania nowej wiedzy, umiejętności i zdolności. Uznaje się, że szkolenia i treningi powinny prowadzić do doskonalenia umiejętności i wzrostu kwalifikacji oraz kompetencji pracowniczych, które przyczyniają się do realizowania funkcji stanowiska pracy.

Firma SZADO zapewnia kompleksowe szkolenia, dzięki którym dana osoba zyska nowe umiejętności oraz poszerzy swój wachlarz kompetencji.

OFERUJEMY:
SZKOLENIE ZAMKNIĘTE
Dla Naszych klientów organizujemy szkolenia zamknięte z indywidualnie dopasowanym programem szkoleń aby sprostać ich oczekiwaniom. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy otwarci na Państwa sugestie tematyczne oraz elastyczni odnośnie terminów szkoleń

SZKOLENIA OTWARTE
Dzięki otwartej formie szkoleń mają Państwo możliwość spotkania osób o podobnych zainteresowaniach a co za tym idzie wymiany poglądów oraz doświadczenia. Nie opiera się on tylko na przekazywaniu wiedzy przez szkolącego, ale również na wymianie informacji pomiędzy biorącymi udział w szkoleniu uczestnikami z różnych środowisk.

ZAPEWNIAMY
Certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia, materiały dydaktyczne, poczęstunek dla uczestników, napoje ciepłe, zimne, lunch.

Nie zwlekaj. Wybierz odpowiedni dla siebie temat szkolenia na naszej stronie www.szado.net i zapisz się już dziś.

Kontakt:
Julita Wieczorek , tel. 782 418 375
www.szado.net
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Julita Wieczorek
Na Lento.pl od 11 sie 2017
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie