KOTŁY C.O. PLESZEWSKIE BOGATA OFERTA (piec piece kotły co)

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Środa, 24 Październik, 2018  22:56
  • Ogrzewanie

Opis oferty:

Firma KRY-STAL wykorzystując wieloletnią tradycję rodzinną specjalizuje się w produkcji kotłów centralnego ogrzewania. Dla naszych klientów świadczy usługi gwarancyjne jak i pogwarancyjne. Posiada duży wybór kotłów C.O., dopasowanych do potrzeb każdego klienta. Z naszych usług skorzystało już tysiące osób, firm, co jest najlepszym dowodem profesjonalizmu i jakości.

ZALETY NASZYCH KOTŁÓW:

- bardzo wysoka sprawność cieplna,

- możliwość stosowania wielu paliw,

-ekonomiczna eksploatacja,

- kocioł wykonany jest z atestowanej stali,

-prosta i łatwa obsługa.

OFERTA:

Nasza firma specjalizuje się w produkowaniu wszelakiego rodzaju kotłów, począwszy od uniwersalnych - wszystko palnych z lub bez nadmuchu od 5kW do 560kW poprzez miałowe - całodobowe o wysokiej sprawności cieplnej od 9kW do 500kW po kotły automatycznym podawaniem paliwa na eko-groszek, miał, pellet, z dodatkowym rusztem żeliwnym umożliwiający spalanie drewna, węgla itp.-zamówienia indywidualne.

* Kotły UKS, UKS-P *

Kocioł grzewczy typu UKS znajduje zastosowanie głównie w instalacjach centralnego ogrzewania w budynkach mieszkalnych, obiektach handlowych i usługowych, warsztatach, gospodarstwach wiejskich, szklarniach, szkołach itp. Przeznaczone są do podgrzewania wody do temperatury na wylocie nie przekraczającej 90 st. C. Kotły typu UKS mogą być stosowane wyłącznie w instalacjach systemu otwartego zabezpieczonych

* Kotły KWM-S *

Kotły typu KWM-S przeznaczone są do podgrzewania wody w układzie otwartym instalacji c.o. wg PN-91/B-02413 do temperatury na wylocie nie przekraczającej 90°C. Znajdują one zastosowanie głównie jako ogrzewanie budynków mieszkalnych, pawilonów handlowych i usługowych, warsztatów, obiektów gospodarstw wiejskich, szklarni, szkół itp. Mogą pracować w układzie grawitacyjnym lub wymuszonym. zgodnie z PN-91/B-02413, mogą pracować w układzie grawitacyjnym lub pompowym.

* Kotły KWM-SR *

Kotły stalowe wodne typu KWM-SR wyposażone są w automatyczny podajnik i specjalny retortowy palnik węglowy oraz dodatkowo w ruszt żeliwny, umożliwiający tradycyjny sposób palenia w przypadkach szczególnych np. braku prądu, awarii podajnika lub innego zespołu.
Dzięki swym niezwykłym zaletom pozwalają na bardzo łatwą obsługę, racjonalne i ekonomiczne prowadzenie procesu spalania. Przy prawidłowej eksploatacji, zgodnej z niniejszą instrukcją, kocioł będzie niezawodnie służył przez wiele lat.

GWARANCJA:

Udzielamy napraw gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych!!!

Gwarancja na kocioł: 4 lata

Gwarancja na spoiny: 6 lat

Jeżeli nie wiesz lub nie jesteś pewien który kocioł będzie odpowiedni dla Twojego domu ZADZWOŃ 737 396 172 737 - pokaż numer telefonu - – DORADZIMY!!!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - www.kry-stal.pl oraz na innych aukcjach posiadamy szeroki wybór różnych kotłów o zróżnicowanej mocy.

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Leszno / Grzybowo
Krzysztof
Na Lento.pl od 22 kwi 2014
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie