ZOSTAŃ OPIEKUNEM OSÓB STARSZYCH

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Piątek, 04 Maj, 2018  16:28
  • Kategoria: Praca / Dam pracę / Opieka / Nianie / Pomoc domowa
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa zlecenie
  • Pracodawca:Promedica24

Opis oferty pracy:

OFERTY PRACY W WIELKIEJ BRYTANII
ZOSTAŃ OPIEKUNEM OSÓB STARSZYCH
ZADZWOŃ: 666 096 759 666 - pokaż numer telefonu -
1. Podopieczna pani Debbie, wiek 86 lat, okolice Norwich, stawka około 1200 GBP miesięcznie.

Jest to kontrakt podwójny, w domu zamieszkuje również mąż podopiecznej, który wymaga pomocy. Do pomocy są dwie opiekunki, współpracujące ze sobą. Podopieczna kilka miesięcy temu przebywała w szpitalu, gdzie miała wszczepiany rozrusznik serca, od operacji jej stan znacznie się poprawił, była osobą leżącą, wymagającą hoistowania, teraz zwykle jest w stanie wstać przy pomocy stand aid. Podopieczna cierpi na cukrzycę, ale sama monitoruje stan cukru we krwi, zwykle też sama wykonuje zastrzyki z insuliny. Jeśli ma słabszy dzień i nie jest w stanie tego zrobić, opiekunki kontaktują się z pielęgniarką, która przychodzi wykonać zastrzyk. Opiekunki pomagają w myciu i ubieraniu, na wyposażeniu jest komoda, którą można przetransportować podopieczną pod prysznic.
Wyjazd 18 stycznia, na min 6 tygodni.

2. Podopieczna Pani Linda, wiek 94 lata, miejscowość Walton on Thames, stawka około 1200 GBP miesięcznie,

Jest to kontrakt podwójny, opiekunka pracuje wspólnie z druga Panią, OP zamiennie wstają do podopiecznej w nocy. Klientka cierpi na demencję, lecz mimo to jest wciąż jest osoba ciepłą i życzliwa dla innych. Popołudniami uwielbia spacerować z opiekunkami, niestety z powodu wieku ma już spore problemy z mobilnością i spacery może odbywać jedynie na wózku. Pani Linda uwielbia zarówno kontakt z przyrodą, jak i towarzystwo opiekunek i swojej rodziny. Wymaga pomocy przy wszystkich codziennych czynnościach, takich jak mycie czy ubieranie. Każda z OP ma do dyspozycji swój pokój, wspólną łazienkę oraz dostęp do Internetu. Wyjazd 22 stycznia.

3. Podopieczna: pani Eileen, wiek 94 lata, miejscowość Yeovil w hrabstwie Somerset.

Podopieczna jest osobą niewidomą, dlatego potrzebuje pomocy w każdej dziedzinie swojego życia. Jest osobą bardzo miłą, ciepłą i elegancką – codziennie lubi mieć pomalowane usta oraz biżuterię dobraną do stroju. Cierpi na artretyzm w plecach, ponadto ma rany na nogach, dlatego codziennie trzeba pani nakładać specjalne pończochy. Raz w tygodniu pielęgniarka przychodzi zmienić opatrunek na nogach. Podopieczna nie widzi, ale ma doskonały słuch. Codziennie rano należy zakroplić pani oczy i poinstruować ją aby leżała przez kilka minut, aby uniknąć wypłynięcia kropel poza oczy. Pani mieszka w pięknym domu z ogrodem, w bardzo malowniczej okolicy. Jeśli jest ładna pogoda, podopieczna lubi wyjść na krótki spacer, ponadto w niedziele uczęszcza do kościoła na mszę. W niedalekiej odległości mieszka rodzina pani Eileen, która jest niesamowicie wspierająca i pomocna. Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój z dostępem do Internetu. Wyjazd około 23 stycznia.

4. Wyjazd: ok.27.01.2018. Stawka: ok. 1264 GBP na miesiąc. Wyjazd na ok. 2, 5 miesiąca.

Pan Jim ma 55 i mieszka w małym mieście, w hrabstwie Oxfordshire. Pan cierpi na chorobę Huntingtona, która wpływa między innymi na jego mobilność, pamięć oraz mowę.
Pan Jim uczęszcza na liczne zajęcia sportowe: gra w tenisa, chodzi na siłownię, ćwiczy jogę. Podopieczny ma dwóch opiekunów, którzy pomagają mu w codziennych czynnościach, przygotowują posiłki oraz towarzyszą mu podczas wyjść do pubu, kina, oraz na zajęcia sportowe.
Podopieczny potrzebuje mężczyzn jako opiekunów. Panowie maja swoje własne pokoje, a w mieszkaniu jest dostęp do Internetu

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Napisz wiadomość

Odpowiedz na ofertę pracy

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Leszno
Ilona Grobelniak
Na Lento.pl od 26 kwi 2016
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie